Besni’de sene başı müdürler toplantısı yapıldı
Haber
14 Eylül 2020 - Pazartesi 09:20 Bu haber 1734 kez okundu
 
Besni’de sene başı müdürler toplantısı yapıldı
2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel başkanlığında yapıldı.
Eğitim Haberi
Besni’de sene başı müdürler toplantısı yapıldı

Besni Milli Eğitim Müdürlüğü SODES Toplantı salonunda yapılan toplantıya İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimizden Bayram Canlı, Fikret Ürey ve Adil Kahya ile okul müdürleri katıldı.

Toplantıda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel kontrollü ve aşamalı bir şekilde başlayacak olan yüz yüze eğitimin detaylarını paylaşarak gerek yüz yüze gerekse uzaktan eğitim süreci ile ilgili dikkat edilmesi gereken hususlara değindi.

Toplantıda ayrıca EBA Destek Noktalarıyla ilgili yapılması gerekenler, okul personeli ve öğrencilerin dikkat etmesi gereken maske-mesafe-hijyen kuralları, taşımalı eğitim, dezenfeksiyon çalışmaları, canlı derslerin planlanması ve takibi, DYK ile ilgili düzenlemeler ve yapılması gereken diğer birçok çalışma ile Pandemi sürecinde alınabilecek yeni kararların ve tüm gelişmelerin takip edilmesi konuları görüşüldü.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel ve Şube Müdürleri, Okul Müdürlerinin sorularını yanıtladıktan sonra toplantı sona erdi.

Kaynak: Editör: Besni Yenibakış Gazetesi
Etiketler: Besni’de, sene, başı, müdürler, toplantısı, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı