301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Haziran 2018 - Cuma 02:00 Bu haber 1071 kez okundu
 
Ak Parti Coşkulu Bir Kalabalıkla Seçim Bürosu Açılışını Yaptı
24 Haziran’da yapılacak olan seçimler için Ak Parti seçim bürosunun açılışı coşkulu bir kalabalıkla gerçekleştirildi.
Siyaset Haberi


Atatürk Kahvesi üzerinde bulunan Seçim Bürosunun açılışına TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Ak Parti Adıyaman Milletvekili İ.Halil Fırat, Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, Ak Parti Adıyaman İl Başkanvekili Mehmet Dağtekin, Ak Parti ilçe Başkanı Mustafa Çiğdem, Ak Parti Adıyaman milletvekili Adayı Yakup Taş ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“Devrim diyorlarsa, reform diyorlarsa,

Milliyetçilik diyorlarsa,

Ak Parti’den daha iyisi yok!”

Yapılan açılışta konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Çiğdem “Bu geçtiğimiz 15 yıl boyunca 16 yıl boyunca milletin değerleriyle ölçüşmeyen, örtüşmeyen, milletimize uyum sağlamayan her türlü engelli hep birlikte çöpe attık. Devrim diyorlarsa, reform diyorlarsa, milliyetçilik diyorlarsa ak partiden daha iyisi yok arkadaşlar.” Dedi.

Çiğdem, “ Muhalefet Besni’nin adayı yok diyor. Kimse kusura bakmasın Besni’nin adayı var arkadaş. Şimdi küçük bir geriye doğru gidelim biz her seçimde ülkenin önündeki, milletimizin önündeki engelleri bir bir kaldırdık mı her seçim de bu ülkenin ayağına vurulmuş prangaları, zincirleri hep birlikte kırdık mı? Kırdık. 24 Haziran’da da inşallah hep birlikte Türkiye’yi şahlandırmaya hazır mıyız?

Rüşvete yolsuzluğa hep beraber yok dedik. Türkiye’yi şahlandıracak projelere hep beraber imza attık. Vesile olan yapan gibidir sizler de oylarınızla bizlere destek oldunuz biz de Türkiye’yi 15 yıl da 3.5 kat büyüttük Allah hepiniz den razı olsun. Bu geçtiğimiz 16 yıl boyunca milletin değerleriyle ölçüşmeyen örtüşmeyen, milletimize uyum sağlamayan her türlü engelli hep birlikte çöpe attık devrim diyorlarsa, reform diyorlarsa, milliyetçilik diyorlarsa ak partiden daha iyisi yok arkadaşlar.

Sizlerle hep beraber eğitim de, sağlıkta, ulaşım da, teknoloji de, milli savunma da inanılmaz eserlere inanılmaz hizmetlere hep birlikte imza attık.

Besni’ye ne yapıldı ki diyenler var. Adam gözünü kapatmışsa, kulağını kapatmışsa biz ne yapalım hastaneye gidiyor muayene oluyor okula gidiyor eğitim görüyor kapalı spor salonu, TOKİ’ler de oturuyor, yolları kullanıyor.

Bu ülkeyi karanlığa gömmek isteyenlere, eski beli bükük, sırtında kambur olan Türkiye’ye döndürmek isteyenlere vermeyeceğiz. Hep birlikte 24 Haziran’a kadar çalışacağız. İnşallah 24 Haziran akşamı Türkiye’yi şahlandıracak projelere yine hep birlikte imza atacağız.”dedi.

Bu Hizmetler Ak Parti’nin Hizmetidir.

Bizler sadece neferiyiz işin.

Daha sonra konuşan Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk ise “AK Parti iktidar olalı 16 yıl oldu. Bu 16 yıllık süre içerisinde köyü, suyu konuşurken, hiçbir köyümüzde yol yokken, Besni’de hiçbir hizmet lafı edilmezken, Allah’a hamdolsun beldemizde de, köyümüzde de, merkezimizde de hizmetlerimiz dolu dolu devam etmekte” dedi.

Öztürk, konuşmasının devamında “ Sayın Cumhurbaşkanımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Türkiye’yi şahlandırdığı gibi Besni’mizi de şahlandırıyor.

Göreve geldiğimiz süre içerisinde gerek merkezde gerekse de köy ve beldelerimizde birçok hizmete imza attık. Kongre merkezimiz bitmek üzere, Erkenek İçme Suyunun seçimden önce ihale tarihini vermek suretiyle müjdesini sizlerle paylaşacağız. Bu projeyle Besni, Gölbaşı, Belbören, Suvarlı, Harmanlı ve diğer beldelerimiz ve 16 köyümüzle beraber inşallah cazibeli bir içme suyuna kavuşmuş olacağız. Artık ihale aşamasına getirdik, önümüzdeki günlerde ihale gününü belirleyeceğiz. Bu yıl şantiyeyi kurup bir an önce Erkenek İçme Suyunun Besni’ye kavuşmasının mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız.

Şimdi çarşı, Pazar düzenliyoruz. Ana caddeyi yapıyoruz, kaldırımları yeniliyoruz, kavşakları yapıyoruz. Bu hizmetler için biz gayret ediyor olabiliyoruz ama Elhamdülillah bunları yapan AK Partidir. Biz sadece işin neferiyiz.

Gümüşdere yıllardan beri Besni için bir faciaydı. Orayı da yeniden düzenleyerek insanlarımızın nefes aldığı bir alana getireceğiz. Gençlik merkezi yapıyoruz, yüzme havuzumuzun temelini attık. Ocak ayı itibariyle içerisinde hamamı, saunası ve çocuk yüzme havuzu olan yüzme havuzu projemizi de halkımızın hizmetine sunmuş olacağız. Her tarafta AK Partinin hizmetlerini görmekteyiz. Şimdi köylerimizi, beldelerimizi, mahallelerimizi geziyoruz.

 Elbette ki eksikliklerimiz, daha yetiştireceğimiz işlerimiz var ama alnımız ak, başımız dik bir şekilde geziyoruz. Her yerde yapılan hizmetler konuşuluyor. Bundan sonra da kalan hizmetlerin tamamlanacağına sonsuz güven duyuyorlar. Bu kadar hizmeti yapan Allah izin verirse 24 Haziran’da en iyi hizmetleri yine yapacak.

Besni hizmetlerin en iyisine layık. İnşallah bizde o hizmetlerin memleketimize kazandırılmasıyla ilgili gece gündüz demeden gayret ve mücadele içerisinde olacağız.

Bu seçim belediye seçimi değil, muhtarlık seçimi değil. Bu seçim Türkiye’nin seçimi, Besni’nin, Adıyaman seçimidir. O yüzden hiçbir ayrıntıya takılmadan, hiçbir gönül kırıklığına mahal vermeden yapacağımız tek şey çalışmaktır. 24 Haziran’da sandıklar açılana kadar da elimizden gelen gayreti gösterip başarıyı inşallah hep beraber yakalayacağız.

“Hep birlikte bir ve beraber olalım”

Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk’ten sonra konuşan Adıyaman il Başkanvekili Mehmet Dağtekin ise dedikodulara mahal vermeden çalışmalara devam edilmesi gerektiğini ifade ederek “ Bu gençler bizlerle ise, bu analarım, bacılarım bizlerle ise, bu ağabeylerim sabah akşam mücadelelerinde yılmıyorlar ise Allah’da inşallah bizlerle beraber olacak ve 24 Haziran’da AK Parti iktidarını Adıyaman’da yine taçlandıracağız. Allah’tan başka galip gelecek yoktur yeter ki biz düzgünlüğümüzü bozmayalım, unutmayalım ki Allah sabredenlerle ve mücadele edenlerle beraberdir.

Küçük yerlerde dedikodu ve çekememezlik çok olur. Şu küçücük dünya hepimize yeter, şu mevkiler, makamlar hepimize yeter. Hep birlikte bir ve beraber olalım.” Dedi.

“Mesele Besnili olmak değil

Mesele Ülkemizin Meselesi”

Ak Parti Adıyaman Milletvekili Adayı Yakup Taş ise “İlçe başkanımızda bahsetti. Her seçim önemlidir diyoruz ama hakikaten bu seçim çok önemli. Şöyle bir geçmişe bakın, kuyrukların, yoklukların olduğu, hastalarımızın hastanelerde rehin tutulduğu ve küçük bir zümrenin ülkemizi sömürdüğü dönemden bugün kendi savaş gemimizi, yerli helikopterimizi, insansız hava araçlarını, SİHA’larımızı yaptığımız bir noktaya geldik. Bu seçimde geçmişte karanlıkta kalan, adam yerine konulmayan bir Türkiye’ye mi oy vereceğiz yoksa bugün milli ve manevi değerlerine bağlı, bu ülkeye hizmet için gecesini gündüzüne katan Recep Tayyip Erdoğan’a mı oy vereceğiz.

Şimdi muhalefet sürekli bir algı operasyonu yapıyor. Recep Tayyip Erdoğan üzerinden Türkiye’yi istiyor. Ahmet Aydın üzerinden Adıyaman’ı istiyor. Şimdi bu mesele Ahmet Aydın, Yakup Taş veya herhangi birinin meselesi değil.

Evet, ben öz be öz Besniliyim ama mesele Besnili olmak değil mesele ülkemizin meselesi. Şimdi hepimiz el ele verip Besni’miz, Adıyaman’ımız ve ülkemiz için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olmalıyız.” Dedi.

“Bizler Sizlerin hizmetkârı Olmaktan

Onur ve Şeref Duyuyoruz”

Daha sonra konuşan Ak Parti Adıyaman Milletvekili İ.Halil Fırat ise “AK Parti iktidarı boyunca ülkemiz nasıl yükselişe geçtiyse onunla birlikte Adıyaman’ımız, Besni’miz, köylerimiz, beldelerimizde yükselişe ve dirilişe geçti.

Buradan Besnili hemşerilerime teşekkür etmek istiyorum. Bugüne kadar her zaman AK Partiye destek verdiniz, büyük oranda oy verdiniz, Cumhurbaşkanımızın yanında durdunuz, Türkiye üzerinde oynanan oyunlara karşı hep dik durdunuz Allah hepinizden razı olsun.

Bizler sizlerin hizmetkârı olmaktan onur ve şeref duyuyoruz. Bugüne kadar Adıyaman’ımız ve bütün ilçelerimize olduğu gibi Besni’mize de birçok hizmet yaptık. 135 yataklı devlet hastanesi, TOKİ Konutları, birçok ilde hala kullanılmayan doğalgazı Besni ilçemizde yaklaşık 10 yıldır kullanıyoruz.

Biz her zaman Besnili hemşerilerimizin hizmetindeyiz. Yapılacak bilecek her türlü hizmette sizlerin emrindeyiz. AK Parti’nin bugüne kadar yaptığı hizmetler gelecekte yapacağı hizmetlerin teminatıdır. Biz hedeflerimizi büyüttük. 2023, 2053 ve 2071 hedeflerini belirledik. Bu yolda Cumhurbaşkanımıza Besni’den çok büyük destek geleceğine inanıyorum. Güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye diyoruz, bunu ancak Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde yapabiliriz.

Şuana kadar Türkiye üzerinde oynanan bütün oyunları bozduğunuz gibi Allah’ın izniyle 24 Haziran’da da bu oyunu bozacaksınız ve güçlü meclisi, güçlü hükümeti, güçlü Türkiye’yi oluşturacağız. Şuana kadar yapılan hizmetleri görüyorsunuz, yaparsa yine AK Parti yapar diyoruz. Onun için hep birlikte çalışacağız ve Ramazan Bayramından bir hafta sonra Allah’ın izniyle 24 Haziran bayramını hep birlikte kutlayacağız.”dedi.

“Hayal Dahi Edemeyecekleri

Yatırımları Ak Parti Yaptı”

En son konuşan TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın ise “Besni bizim için gerçekten Adıyaman’ın lokomotifi olacak bir ilçe Besni Adıyaman’ın böyle gönlü açık, gözü açık medeniyete ilerlemesinde en aktif olabilecek lokomotif ilçe onun için Besni’ye ne yapılsa hakkıdır helali hoş olsun.” Dedi.

Aydın, “Değerli kardeşlerim biz Besni’yle her zaman gurur duyduk, Besnililerle her zaman gurur duyduk ve Besni’nin uyanık yapısını, Besni’nin vatan aşkını, millet aşkını, bayrak aşkını hep bildik bu saatten sonra aynı duyarlılıkla devam edecek inşallah.

Sevgili gençler coşkunuza bakıyorum 24 Haziran’a kadar daha da güçlü bir şekilde inşallah Besni’nin her mahallesine, her sokağına, her beldesine, her köyüne dolup taşacak şekilde yola devam diyeceğiz. Şimdi hanım kardeşlerim kapı kapı dolaşıyor şu ak gençlik coşkusuyla, heyecanıyla bizleri de dinamik bir hale getiriyor.

Besni’nin geleceğinden umutlu olan değerli sakinleri sevgili hemşerilerim geleceğine sahip çıkıyor ülkesine, milletine, vatanına, bayrağına sahip çıkıyor helal olsun size.

Besnililer verdikleri oylarla bütün oyunları bozma erdemini gösteren güzel insanlardır. Besni hak yoldan dönmez insanlardan oluşur.

Şimdi değerli arkadaşlarım, sevgili Besnili hemşerilerim hepiniz hakikaten sağduyunuzla her zaman Türkiye’nin rotasına omuz verdiniz destek verdiniz. Sizler bu ülke üzerinde oynanan oyunları üzerimizde yazılan senaryoları çok iyi biliyorsunuz ve bugüne kadar onları ve onları yazanları sandığa gömdünüz 24 Haziran da yeni bir destanla yeniden sandığa gömmeye hazır mısınız?

Bakın Türkiye son 16 yıl da muazzam yatırımlarla bir taraftan yapılamaz denilenleri yapabilen hayal dahi edemediklerini gerçekleştiren bir ülke oldu.

Diğer taraftan yardıma muhtaçtı ki şimdi dünyada en çok yardım yapan bütün mazlumların, bütün mağdurların, bütün ümmetin, tüm Müslümanların yegâne umudu olan tek bir ülkedir tek bir lider de Recep Tayip Erdoğan’dır.

Şimdi bu gezici zihniyet ne diyor bir tanesi ben gelirsem kanal İstanbulu durduracağım diyor, öbürü ben gelirsem Sivas’a hızlı treni durduracağım, bir tanesi de var ki hanım efendi güya Ak Parti’nin yaptığı tüm yatırımları durduracak, ya bu millet sizi seçer mi? Allah aşkına Besni seçer mi? Besni kendine hizmet edeni seçer.”dedi.

 

Kaynak: Editör: Besni Yenibakış Gazetesi
 
Etiketler: Ak, Parti, Coşkulu, Bir, Kalabalıkla, Seçim, Bürosu, Açılışını, Yaptı,
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Adıyaman
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 15.07.2019
Bugün
23° - 32°
Salı
22° - 35°
Çarşamba
22° - 37°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Adıyaman

Güncelleme: 15.07.2019
İmsak
03:26
Sabah
05:10
Öğle
12:38
İkindi
16:30
Akşam
19:56
Yatsı
21:32
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Medipol Başakşehir
35
0
2
5
10
17
2
Galatasaray
32
0
4
5
9
18
3
Yeni Malatyaspor
32
0
4
5
9
18
4
Trabzonspor
29
0
4
5
8
17
5
Kasımpaşa
29
0
6
2
9
17
6
Beşiktaş
29
0
5
5
8
18
7
Atiker Konyaspor
28
0
4
7
7
18
8
Antalyaspor
28
0
6
4
8
18
9
Sivasspor
24
0
5
6
6
17
10
Göztepe
22
0
10
1
7
18
11
Bursaspor
21
0
4
9
4
17
12
Kayserispor
20
0
8
5
5
18
13
MKE Ankaragücü
20
0
10
2
6
18
14
Alanyaspor
18
0
9
3
5
17
15
Akhisarspor
17
0
9
5
4
18
16
BB Erzurumspor
16
0
8
7
3
18
17
Fenerbahçe
16
0
7
7
3
17
18
Çaykur Rizespor
12
0
7
9
1
17
Arşiv Arama
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı