301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Şubat 2019 - Cuma 14:40 Bu haber 792 kez okundu
 
Ahmet Aydın:"Biz Bu Trene 2002 Yılında Bindik, Ölünceye Kadar İnmeyeceğiz"
AK Parti’de 2002 yılından bu yana görev alan Milletvekilleri, Belediye Başkanları, İl Başkanları, İlçe Başkanları, Gençlik Kolları başkanları ve kurucular kurulu başkan adayı Süleyman Kılınç etrafında kenetlendiler.
Siyaset Haberi


Adıyaman Keleş konağında gerçekleştirilen toplantıya AK Pati Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç, Eski Belediye Başkanı Necip Büyükaslan, Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel, Eski İl başkanları, gençlik kolları başkanları ve kurucu yönetim kurulu üyeleri katıldı.

BİZ BU TRENE 2002 YILINDA BİNDİK, ÖLÜNCEYE KADAR İNMEYECEĞİZ

AK davaya inananların ilk günkü heyecanla yollarına devam ettiğini belirten AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın,“Biz bu trene 2002 yılında bindik, ölünceye kadar inmeyeceğiz” dedi.

Hiçbir partiye nasip olmayacak şekilde birlik ve beraberliğin ilk günkü heyecanla devam ettiğini dile getiren Aydın şöyle devam etti:
“Bu tablo AK Partiye yakışan bir tablo. O ilk zamanlarda, o zor dönemlerde, herşeye rağmen, ülkem, milletim diyen davasına inanmış olan insanların birlikteliliği . Daha önce farklı görevlerde bulunmuş, il, ilçe ve gençlik kolları başkanlıkları, il ve ilçenin teşkilat mensubu arkadaşlarımız, belediye başkanlarımız yine bugün hep birlikte buradayız. Hani ilk günkü aşkla diyoruz ya, o ilk günkü aşkı bozmadan, ilk günkü heyecanla arkadaşlarımız zaman zaman bir araya geliyorlar. Bizlerde fırsat bulduğumuzda toplantılara iştirak ediyoruz. 2002 den bugüne yapılanlar, çalışmalar, kazanılar güzel seçimler yad ediyoruz ve yarın bir seçim olacakmış gibi çalışmalarımızı ilk günkü heyecanla sürdürüyoruz. Arkadaşlarımızın hepsi candan, samimi. Yüreği bu il için, bu ülke için ve bu dava için atan arkadaşlarımız. Şu anda görevi olsun olmasın, burada hepsi ev sahibidir. Hepsi kendisini görevli olarak adlediyorlar. Birbirimizi tamamlayan arkadaşlarımız. Bu arkadaşlarımız gerçek dava ehli arkadaşlarımız. Bize yakışan tablo bu. AK Partiyi diğer partilerden ayıran etkende bu. Bizde makam, şan şöhret davası yok. Bizde AK Dava var ve bu davaya inanmışların bir araya geldiği bir tablo var şu anda. 2002 yılından bu yana aynı heyecanı taşıyarak bu güzel tablonun oluşması ve devam etmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” 

 BİZE VERİLDİĞİNDE EYVALLAH, VERİLMEDİĞİNDE YALLAH DİYENLERDEN DEĞİLİZ

Dava bilinciyle hareket ettiklerini ve koltuk sevdası uğruna yolundan sapanların bu trenden indiklerini ifade eden Milletvekili İbrahim Halil Fırat sözlerini şöyle sürdürdü: “Genel başkanımız ve liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın belirtiği gibi AK parti sıradan bir parti değil. Ak Parti milletin bir araya geldiği ve tabelasını sayın Cumhurbaşkanımızın ve arkadaşlarının astığı bir partidir. Ondan dolayı da dava erlerinin bir arada olduğunu görüyoruz. Bu arkadaşlarımız sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi bana verildiğinde ‘Eyvallah’ bana verilmediğinde ‘Yallah’ diyen arkadaşlarımız değiller. Bu arkadaşlarımız partimizin kurulduğu ilk günden bugüne bir çok kademesinde yer almış, görev yapmış arkadaşlarımızdır. Şu anda belediye başkanlığı, il başkanlığı, ilçe başkanlığı ve gençlik kolları başkanlığı yapmış arkadaşlarımız hep birlikteyiz. İnşallah bundan sonra da hep birlikte olacağız. Bir parti olarak değil de,  Dava bilinciyle hareket ediyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah.” 

BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ SÜRDÜĞÜ SÜRECE AK DAVA YOLUNA DEVAM EDECEK
Güzel birliktelik devam ettiği sürece AK davanın da hedefine emin adımlarla devam edeceğini belirten Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ise,"Bu tablo seçime dönük bir tablo değil. Yıllardır kurucu arkadaşlarımızın bira araya gelerek devam ettirdikleri bir tablodur. Seçim süreci yaklaşınca bu toplantılar daha da önem arz etmeye başladı. AK Partinin en önemli özelliklerinden biride birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinin yaşandığı yerdir. 31 Mart tarihinde yeni bir seçimi gerçekleştireceğiz. Bizlerde bu birlik ve beraberlik olduğu sürece, diğer seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de çok güzel bir sonuçla yolumuza devam edeceğiz. 2002 yılından bu yana davaya hizmet eden, partimizin bir adım daha ileriye gitmesi adına omuz veren bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Allah bu birlik ve beraberliğimiz bozmasın” şeklinde konuştu. 

NE YÜK VERSA HEP BİRLİKTE KALDIRACAĞIZ

Gördüğü birlik ve beraberlik tablosu karşısında il başkanı olarak gurur duyduğunu belirten AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin,birlik ve beraberlik mesajları verdi.

“Ne mutlu bizlere ki partimiz kurulduğu günden bugüne bu çatı altında yer alan arkadaşlarımız davasına, partisine sahip çıkarak büyük bir özveriyle yollarına devam ediyorlar" diyen Dağtekin," İl başkanı olarak ben bu güzel tablo karşısında Allah’a şükrediyorum, hamd ediyorum. Bu toplantıları, birlikteliliğimizi arttırarak yolumuza devam edeceğiz. Değer verirseniz değer görürsünüz. Ne yük varsa hep birlikte kaldıracağız. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

SİYASET MESLEK DEĞİLDİR

AK Davanın bir ferdi olmaktan onur duyduğunu söyleyen AK Pati Adıyaman Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç da şu değerlendirmelerde bulundu

“Kurucu üyelerimiz 16 yıldır büyük bir özveriyle yollarına devam ediyorlar. Güzel bir aile tablosu oluşturuyorlar. Ufak tefek kırgınlıklarımız olabilir ama hepimizin en büyük ortak gayesi AK Partiye ve aziz milletimize hizmet etmektir. Partimizi terk eden hiçbir insanın siyaseten iflah olacağını düşünmüyorum. 2002 yılından bu yana istikametinden taviz vermeden yoluna devam eden dava arkadaşlarımızla birlikte yolumuza omuz omuza yürümeye devam ediyoruz. Ayrımız gayrımız yok. Şu anda daha önceki belediye başkanımız burada, mevcut belediye başkanımız burada bu tabloyu başka partide görmek çok zor. Makamlar gelip geçicidir, siyaset bugün var yarın yok önemli olan hoş bir seda bırakmaktır. Siyaset meslek değildir, siyaseti meslek edinmemek lazım. Dolayısıyla hizmet ettiğiniz kadar varsınız. Ben bu ailemle gurur duyuyorum ve hepsine teşekkür ediyorum.” 

HEPİMİZ BİRER DAVA ERİYİZ

Bu işlerin kısmet ve birer bayrak yarışı olduğunu ifade eden eski belediye başkanı Necip Büyükaslan, “Hep birlikte yola çıktığımız arkadaşlarımızda ilk günkü heyecanı ve enerjiyi görüyorum. Bizler birer dava eriyiz. Memleketimize hizmet etme yarışında varız diyen arkadaşlarımızla birlikteyiz. Bu bir bayrak yarışıdır. Kısmet oldu iki dönem biz görev aldık, geçtiğimiz dönem Hüsrev Kutlu başkanımıza bayrağı teslim ettik. Kısmet olursa 31 Mart yerel seçimi sonrası büyük bir oy oranıyla Süleyman Kılınç hocamıza bu bayrağı teslim edeceğiz. Bunun için hep birlikte 31Mart sabahına kadar elimizden geleni yapacağız.  Rabbim muvaffak eylesin” şeklinde konuştu 

KOLTUK İÇİN DEĞİL DAVAMIZI İÇİN VARIZ
Amaçlarının millete ve AK davaya hizmet olduğunu dile getiren eski il başkanı Lütfullah Ayhan şöyle devam etti:

 “Partimize ve milletimize hizmet etmek adına 2002 yılından bu yana AK davanın bir neferi olarak yolumuza devam ediyoruz. Parti çatısı altında verilen görev ne olursa olsun en iyi şekilde yerine getirme gayreti içinde olan, koltuk için değil davası için mücadele eden arkadaşlarımızla bu birlik ve beraberliğimizi gücümüzün yettiği yere kadar sürdüreceğiz.” 

ADAY KİM OLURSA OLSUN ÖNEMLİ OLAN AK PARTİYE HİZMET ETMEKTİR
AK Parti eski Gençlik Kolları Başkanı Engin Toklu,"Bu birlik ve beraberliğimizi 16 yıldır sürdürebiliyorsak ne mutlu bizlere. 2002 yılından bu yana bu davaya inanmış, hizmet etmiş, görev almış ve yeniden görev alacak arkadaşlarımızla bir arada olmak hepimizi onurlandırmaktadır. Birlikte olduğumuz arkadaşlarımız görev almamış olsa dahi küskünlük yaşamadan yolumuza devam edeceğiz. Hiçbir zaman şuurumuzu kaybetmedik. Aday kim olursa olsun önemli değil, bizin için önemli olan AK Partidir." sözlerini kullandı. 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Ahmet, Aydın:"Biz, Bu, Trene, 2002, Yılında, Bindik,, Ölünceye, Kadar, İnmeyeceğiz",
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Adıyaman
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 29.05.2020
Bugün
17° - 25°
Cumartesi
15° - 26°
Pazar
15° - 28°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Adıyaman

Güncelleme: 29.05.2020
İmsak
03:17
Sabah
05:01
Öğle
12:29
İkindi
16:21
Akşam
19:48
Yatsı
21:24
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Trabzonspor
53
0
3
8
15
26
2
Başakşehir FK
53
0
3
8
15
26
3
Galatasaray
50
0
4
8
14
26
4
Sivasspor
49
0
5
7
14
26
5
Beşiktaş
44
0
8
5
13
26
6
Alanyaspor
43
0
7
7
12
26
7
Fenerbahçe
40
0
8
7
11
26
8
Göztepe
37
0
9
7
10
26
9
Gaziantep FK
32
0
10
8
8
26
10
Denizlispor
31
0
11
7
8
26
11
Antalyaspor
30
0
10
9
7
26
12
Gençlerbirliği
28
0
12
7
7
26
13
Kasımpaşa
26
0
14
5
7
26
14
Konyaspor
26
0
10
11
5
26
15
Yeni Malatyaspor
25
0
13
7
6
26
16
Çaykur Rizespor
25
0
15
4
7
26
17
MKE Ankaragücü
23
0
13
8
5
26
18
Kayserispor
22
0
14
7
5
26
Arşiv Arama
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı